VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS

TELŠIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS

 Turite klausimų? Susisiekime!  

FBtelmail

 

    

Paieška

Šiandien minime:
2021 gegužės 11 d. [Antradienis]
Jungtinių Tautų Saugaus eismo dekada
2021 gegužės 11 d. [Antradienis]
Mėnuo prieš rūkymą
Visos minėtinos dienos >>>

Gruodžio 1-ąją mokyklos fojė parengtas stendas, plakatai, lankstinukai, uždegtos žvakutės – visa tai skirta AIDS dienai paminėti. Tarptautiniu prevencijos ir solidarumo su užsikrėtusiais ŽIV bei sergančiais AIDS žmonėmis simboliu – raudonais kaspinėliais – mokykloje pasipuošė mokiniai, pedagogai, specialistai bei kiti mokyklos darbuotojai. Mokykloje organizuojamo protmūšio 8 klasių mokiniams tikslas – supažindinti su AIDS problema, užsikrėtimo ir apsisaugojimo būdais, ugdyti toleranciją sergantiems AIDS.

AIDS tema yra aktuali visame pasaulyje. Apie šią ligą mokiniai šiek tiek žino, bet dažnai informacija yra netiksli, vaikai neįvertina esamos situacijos bei ligos grėsmės. Per Pasaulinę AIDS dieną mokykloje per pertraukas buvo deginamos žvakutės bei dalijami lankstinukai.
Turėtume nepamiršti, kad AIDS – klastinga ir labai pavojinga liga, todėl tik mes patys galime nuo jos apsisaugoti. Mūsų mokyklos mokiniai, dalyvaudami akcijoje bei viktorinoje įgijo žinių apie šios ligos plitimą ir pavojingumą.


Parengė VSPS G. Jonušienė

AIDS DIENA 878

Dėmesio!

Mūsų tinklapis naudoja slapukus, siekiant pagerinti mūsų svetainės funkcionalumą ir analizės tikslais.