VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS

TELŠIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS

 Turite klausimų? Susisiekime!  

FBtelmail

 

    

Paieška

Straipsnis anglų kalba ENG / Article in English language

Kiekvienai šeimai rūpi jos vaikų gerovė ir sveikata, tačiau kartais dėl trūkstamų lėšų arba pasenusių įrenginių nėra galimybių ikimokyklinio ugdymo įstaigose ir mokyklose suteikti visapusiškų sveikatos priežiūros paslaugų. Šiuo metu reali situacija Telšių ir Akmenės rajonuose esančiose ugdymo įstaigose kalba apie tai, kad čia būtina gerokai pagerinti esamą infrastruktūrą, reikalingą sveikatos priežiūros paslaugoms teikti.

Visapusiškai moksleivių ir darželinukų sveikatos priežiūrai užtikrinti Telšių ir Akmenės rajonuose iki projekto starto trūko reikalingos įrangos arba ji buvo pasenusi ir nebetinkama naudoti, taip pat kai kuriuose sveikatos priežiūros kabinetuose reikėjo atlikti remontą.

Pradėtas vykdyti projektas „Sveikatos priežiūros paslaugų teikimo Telšių ir Akmenės rajonų mokyklose ir ikimokyklinio ugdymo įstaigose gerinimas“ gerokai pakoregavo esamą situaciją. Telšiuose šiuo metu vyksta rangos darbai: yra įsigyta dalis priemonių, kitoms priemonėms paskelbtas pirkimas. Taip pat jau yra pasirašyta baldų pirkimo sutartis – jie jau gaminami.

Naujojoje Akmenėje situacija labai panaši – pasirašyta rangos darbų sutartis, taigi juos numatoma pradėti 2016 m. sausio pradžioje. Yra paskelbtas baldų, sveikatos rizikos veiksnių įvertinimo, aplinkos įvertinimo priemonių pirkimas.

Gerokai pasikeitusia nauja infrastruktūra ugdymo įstaigose jau gali džiaugtis Telšių moksleiviai ir pedagogai. Čia yra baigti remontuoti kabinetai Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijoje, VšĮ Telšių regioniniame profesinio mokymo centre, o Luokės gimnazijoje darbai tuoj bus užbaigti.

Gruodžio 14 – 19 d. buvo pradėti remonto darbai ir Telšių lopšelyje-darželyje „Žemaitukas“, Telšių ,,Kranto‘‘ pagrindinėje mokykloje, Telšių Žemaitės gimnazijoje, Telšių lopšelyje-darželyje „Nykštukas“, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazijoje. Šiais metais numatoma šiuos rangos darbus baigti. Naujojoje Akmenėje dar vyksta viešieji pirkimai.

Nors remonto darbai ne visose ugdymo įstaigose yra užbaigti, vis dėlto numatoma juos spėti atlikti pagal iš anksto suderintą veiklos grafiką. Telšių rajone planuojama baldus pristatyti 2016 m. sausio pradžioje. Naujojoje Akmenėje dėl vykstančių baldų pirkimo procedūrų laikas, per kurį bus pristatyti baldai, kol kas nėra aiškus.

2016 m. sausio pradžia Telšių ir Naujosios Akmenės rajonų mokyklose bus džiuginanti – nauja infrastruktūra ir sėkmingai baigti projekto darbai nuteiks naujiems iššūkiams.

20151228 10582720151228 105820

IMG 20151214 081212IMG 20151214 081112IMG 20151214 094225293295296297

Dėmesio!

Mūsų tinklapis naudoja slapukus, siekiant pagerinti mūsų svetainės funkcionalumą ir analizės tikslais.