VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS

TELŠIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS

 Turite klausimų? Susisiekime!  

FBtelmail

 

    

Paieška

Šiandien minime:
2020 spalio 21 d. [Trečiadienis]
Tarptautinė mikčiojimo supratimo diena (International Stuttering Avareness Day (ISAD), 1998 JAV)
Visos minėtinos dienos >>>

Dailės terapija – galimybė pažinti save ir mus supantį pasaulį, galimybė vidinę būseną išreikšti vaizdu, atskleisti neatpažintus talentus, surasti problemų sprendimo būdus, pasisemti stiprybės, pamatyti save iš šalies, atsiverti naujovėms, patirti saviraiškos ir bendravimo džiaugsmą. Piešinys – trumpiausiaas kelias nuo proto iki širdies, tarpininkas tarp vidinio ir išorinio pasaulio. 

Dailės terapija tinka visiems norintiems pažinti ir priimti save tokius kokie esame, rasti sau svarbius atsakymus „čia ir dabar", įveikti įvairias baimes ir savęs ribojimą, didinti pasitikėjimą, lavinti kūrybiškumą, atpažinti savo jausmus. Tai galimybė tyliai pasikalbėti su pačiu savimi. Piešinys prabyla išraiškinga linijų, spalvų, figūrų išsidėstymo erdvėje, dydžio ir formos kalba. Piešinyje viskas turi prasmę. Piešinys - tarsi vidinis kompasas nurodantis teisingą kryptį žengiant pirmyn.

Dailės terapijos užsiėmimuose nereikia mokėti piešti. Čia svarbiausia procesas, o ne siekis sukurti vertingą paveikslą.

Kaip viskas vyks. Pirmiausia susipažinsime su dienos temai parinktomis piešimo priemonėmis. Kiekvieno užsiėmimo metu bus pateikta vis skirtinga užduotis ir kiekvienas piešime individualiai iš anksto žinodami kiek piešimui turime laiko. Kitą laiko dalį skirsime piešinio spalvų, simbolių, linijų tyrinėjimui, nes tai ir suteikia prasmę mums.

Piešinių analizė grįsta geštalt psichologijos metodais.

Dirbsime grupėje.

Vienas užsiėmimas truks apie 1val. 30 min.

Lektorė: Irena Bulotienė, geštalt psichologijos metodais dirbanti kvalifikuota dailės terapijos specialistė, eneagramos meistrė.

Dėmesio!

Mūsų tinklapis naudoja slapukus, siekiant pagerinti mūsų svetainės funkcionalumą ir analizės tikslais.