VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS

TELŠIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS

 Turite klausimų? Susisiekime!  

FBtelmail

 

    

Paieška

Šiandien minime:
2019 kovo 25 d. [Pirmadienis]
Pasaulinė tuberkuliozės diena "Gyvenimas be TB"
Visos minėtinos dienos >>>

Jau 53 šalies savivaldybės pareiškė norą prisijungti prie nacionalinio renginio „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2018". Šis renginys organizuojamas minint Lietuvos sveikatą stiprinančių mokyklų veiklos 25-metį.


Visą šių metų balandį vyksiančio renginio tikslas – sujudinti 430 Lietuvos sveikatą stiprinančių ir kitų mokyklų bendruomenes, kurios rūpinasi vaikų sveikatos stiprinimu. Bangos renginiais siekiama propaguoti sveikatą stiprinančių mokyklų idėją kaip pasiteisinusį sveikatos stiprinimo veiklos mokykloje pavyzdį, pristatyti sveikatą stiprinančių mokyklų gerąją patirtį, skatinti mokinių pasitikėjimą savo galimybėmis stiprinti savo ir artimųjų sveikatą ir kurti sveikatai palankią aplinką, burti ir vienyti sveikatą stiprinančias mokyklas savivaldybėse, pagerbti labiausiai pasižymėjusius sveikatą stiprinančių mokyklų bendruomenių narius, neatlygintinai besidarbuojančius vaikų sveikatos labui.


Renginio iniciatoriai – Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija, Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras.


Telšių rajone renginį organizuoja Telšių rajono savivaldybės švietimo ir sporto skyrius, Telšių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.


Renginys vyks balandžio 27 dieną, Telšių miesto Arenoje. Renginys pavadinimu „Jokių kliūčių" pakvies priešmokyklinukus ir mokinius į „kitokią" kūno kultūros pamoką. Dalyvių laukia 36 metrų pripučiamas „kliūčių ruožas", „burbuliatorius", „bėgtraukis" ir regbio kamuolio svaidymas. Šis renginys skirtas suburti Telšių rajono ugdymo įstaigų bendruomenes ir tėvelius į vieną vietą ir žinoma suteikti vaikams gerų emocijų.