VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS

TELŠIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS

 Turite klausimų? Susisiekime!  

FBtelmail

 

    

Paieška

Telšių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuotas konkursas, „Didlė sveikiausi par vėsa rajuona 2017", prasidėjo 2017 metų balandžio mėnesį ir truko 8 mėnesius. Konkurso tikslas – įvertinti bei pagerinti Telšių rajono įmonių/organizacijų/įstaigų darbuotojų sveikatą, renkant „Sveikiausią metų įmonę/organizaciją".

Tai ne tik fizinės sveikatos gerinimas, ar siekis „numesti" kilogramų, bet ir palaikančios darbo aplinkos kūrimas, psichinės sveikatos stiprinimas, kolektyviškumo skatinimas, motyvacijos rinktis sveiką gyvenimo būdą didinimas. Telšių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistės vyko į užsiregistravusias įstaigas, svėrė su segmentiniu kūno sudėties analizatoriumi, tyrė gliukozės lygį ir bendro cholesterolio kiekį kraujyje. Atlikus tyrimus, pateiktos sveikatos stiprinimo darbo vietoje rekomendacijos, tačiau kiekvienai dalyvaujančiai įstaigai paliktas pasirinkimas kaip jie gerins savo sveikatos rodiklius. Svarbu pridurti, kad nugalėjo tos komandos, kurios ne tik pagerino rezultatus, bet ir aktyviai dalyvavo Telšių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro renginiuose.


Dalyvauti konkurse užsiregistravo 14 komandų iš viso Telšių rajono. Pagal dalyvių skaičių komandos suskirstytos į dvi kategorijas. Iš viso dalyvaujančių asmenų buvo 228. Pirmojoje kategorijoje iki 15 asmenų dalyvavo: Telšių lopšelio darželio „Saulutė" I komanda, pavadinimu „Dailis", Telšių lopšelio darželio „Saulutė" II komanda, pavadinimu „I da dailesnis", Upynos mokyklos komanda, pavadinimu „Ups", Telšių lopšelio darželio „Nykštukas" komanda, „Nykštukai", Telšių „Ateities" progimnazijos komanda, pavadinimu „Ateities mergaitės", Varnių pirminės sveikatos priežiūros centro komanda „Varne", Telšių pirminės sveikatos priežiūros centro komanda, UAB „Telšių vandenys" komanda pavadinimu „Vandens lašiukai". Antrojoje kategorijoje iki 20 asmenų dalyvavo: Telšių Kultūros centro komanda, Telšių lopšelio darželio „Mastis" komanda, „Mastis", Telšių lopšelio darželio „Berželis" komanda „Beržūnės", Telšių lopšelio darželio „Eglutė" komanda, Gadūnavo seniūnijos komanda „Vitaminai", Nevarėnų mokyklos komanda „Neva", Luokės Vytauto Kleivos gimnazijos komanda „Didle sveiki kap ridika".


Konkursą vainikavo baigiamasis apdovanojimų vakaras. Visoms dalyvavusioms komandoms įteiktos lentelės su užrašu „Šioje įstaigoje yra rūpinamasi darbuotojų sveikata", o nugalėtojams - Telšių „Ateities" progimnazijos komandai „Ateities mergaitės" ir antrojoje kategorijoje nugalėjusiai Gadūnavo seniūnijos komandai „Vitaminai" lentelės su užrašu „Didlė sveikiausi par vėsa rajuona 2017" bei kokteilinės su vaisiais.


Telšių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras dėkoja visoms konkurse dalyvavusioms komandoms.

Konkurso apdovanojimų akimirkos: