VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS

TELŠIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS

 Turite klausimų? Susisiekime!  

FBtelmail

 

    

Sporto klubas "Sportesa", Telšių mamyčių klubas ir Telšių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia visus Telšių gyventojus aktyviai leisti vasarą ir nepamiršti, kad fizinis aktyvumas tai labiausiai sveikatą įtakojantis veiksnys.

Fizinis aktyvumas nėra kažkas, ko žmogus negali atlikti. Paprasčiausiai, reikia tik neatidėlioti ir pradėti.  Aktyviai leisti laisvalaikį – tai galimybė daugiau laiko praleisti su šeima, susirasti draugų, bendraminčių ir, svarbiausia - stiprinti sveikatą ir fizinį pajėgumą.

Kviečiame Jus būti aktyviems ir pasidaudoti galimybe visą vasarą mankštintis nemokamai. Sporto klubo "Sportesa" treneriai padovanos energingas, linksmas ir nuolat besikeičiančias mankštas. Jūsų laukia gydomoji mankšta, kalanetika, "step" treniruotės, "rato" treniruotės, ir kitos sveikatą stiprinančios ir kūną dailinančios mankštos.

Mankštos vyks ketvirtadieniais, centriniame Telšių miesto stadione, o esant blogam orui sporto klube "Sportesa". Pirmoji mankšta - birželio 15 dieną. Laukiame Jūsų!